Bölüm 1. Giriş

İçindekiler
Bu dokümantasyon hakkında
Fluxbox Hakkında

Bu dokümantasyon hakkında

Fluxbox , X11 pencere yöneticisinin yeni dokümantasyonudur. Değişik formatlarla kolay adaptasyon amacıyla eski HTML dokümantasyonlardan yaratılmıştır.Kaynak olarak DocBook 4.1 'de (dokümantasyonlar için özel dizayn edilmiş bir format) yazılmıştır.

Bir kaç Fluxbox dokümantasyon destekçisi vardır. Şu an okuduğunuz dokümanlar büyük çoğunlukla Rando Christensen'in çalışmalarına dayandırılmış yada orjinal olarak kendisi tarafından yazılmış ve devam edilmiş ve diğerleri tarafından katkıda bulunulmuştur. Eğer adınızın burada olması gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen düzeltilmesi için ü bilgilendiriniz.

tarafından Türkçe'ye çevrilmiştir.

Fluxbox'ın kendisini ilgilendiren sorular E-Posta listelerine yönlendirilmelidir. Üyelik bilgileri Resmi Fluxbox sayfasında bulunabilir

Öneriler ve Tercüme: İnsanların eklenmesini düşündüğü burada anlatılmamış ve iyi yazılmış tüm dokümantasyon önerilerini kabul edeceğim; Nasıl yardım edebileceğiniz hakkında sorular sormak için veya eklemek istediğiniz dokümantasyon hakkında bana yukarıda bahsedilen adrese e-posta gönderebilirsiniz.

Bu dokümantasyonun kaynağı ve HTML ve PostScript gibi değişik formatlara çevrilmiş halleri Fluxbox sitesinden elde edilebilir.Eğer değişik bir DTD veya bir başka format kullanmak isterseniz, DTD leri değiştirmek için büyük ihtimalle biraz DocBook uzmanlığına ihtiyaç duyacak olsanız da kaynak kod size yardımcı olacaktır. Eğer kaynak dosyayı Fluxbox sitesinde sunulanlardan farklı bir formata çevirmek isterseniz,docbook2x paketi yararlı olacaktır.