Chapter 1. Úvod

Table of Contents
O této dokumentaci
O Fluxboxu

O této dokumentaci

Toto je nová dokumentace pro Fluxbox, správce oken pro X11. Byla vytvořena ze starší HTML dokumentace s cílem udělat ji snadno přizpůsobitelnou na různé vystupní formáty. Zdroj byl napsán v DocBooku 4.1, formát speciálně navržený pro dokumentace.

Dosud zde bylo několik tvůrců dokumentace k Fluxboxu.. Dokumenty, které nyní čtete, jsou většinou založeny na práci člověka jménem Rando Christensen nebo jím byly původně napsány, dále pak a několika dalšími kteří přispěli. Pokud chybí nějaká položka, prosím upozorněte , aby to napravil.

Otázky týkající se Fluxboxu samotného je lepší směřovat na mailové konference. Informace o žádostech o ně můžete najít na na oficiální stránce Fluxboxu.

Návrhy a překlad: Přijímám téměř všechny návrhy dobře napsané dokumentace pro cokoliv zde nezahrnuté, o čemž si lidé myslí že by mělo být přidáno; Jednoduše mi pošlete email na adresu uvedenou výše, pokud máte nějaké otázky o tom, jak můžete pomoci, nebo pokud máte nějakou dokumentaci, kterou byste rádi přidali.

Zdrojáky této dokumentace a různé převedené formáty jako HTML a PostScript jsou k dispozici na webu Fluxboxu. Pokud chcete použít jinou DTD nebo jiný výstupní formát, zdroják je váš kamarád, ačkoliv budete pravděpodobně potřebovat nějakou znalost DocBooku pro úpravu DTD. Pokud chcete převést zdrojový soubor do nějakého jiného formátu než toho, které poskytuje web Fluxboxu, balíček docbook2x by mohl být užitečný.